Ułatwienia dostępu

Koszalin o Warszawie.

Sygnatura: MH/2275/DM
Tytuł: Koszalin o Warszawie.

Opis: O swoim pobycie w czasie ferii zimowych w Warszawie opowiadają harcerze ze szczepu działającego przy Liceum Ogólnokształcącym nr 2 im. W. Broniewskiego w Koszalinie. Harcerze zachwyceni są Dworcem Centralnym, starówką i Zamkiem Królewskim. Wspominają o sztukach teatralnych na których byli zwłaszcza "Balladynie", wymieniają miejsca które obejrzeli. Harcerze opowiadają o wizycie w Muzeum Władysława Broniewskiego, spotkaniu z jego żoną. Młodzież zachwycona jest nowo-zdobytą wiedzą historyczną, poznanymi miejscami i ludźmi. Młodzież porównuje możliwości spędzania wolnego czasu w Koszalinie z możliwościami jakie daje Warszawa.

Twórcy: Głuszek Danuta, Bonisławski Jan
Data produkcji: 1976-01-30

Please publish modules in offcanvas position.