Ułatwienia dostępu

Warm showers

Każdy rowerzysta zna to uczucie, gdy po całodziennej jeździe marzy się już tylko o ciepłym prysznicu i łóżku, natomiast często jest to jednak karimata i jezioro. Z myślą o takich sytuacjach stworzona została międzynarodowa organizacja Warm Showers zrzeszająca rowerzystów będących aktualnie w podróży oraz tych goszczących ich w swoich domach na całym świecie. Członkowie mogą zaoferować np. nocleg, ciepły prysznic, oprowadzenie po swoim mieście czy narzędzia do naprawy roweru. Korzystanie z organizacji jest nieodpłatne, członkowowie nie są do niczego zobligowani. Udział jest możliwy już po zalogowaniu się i założeniu profilu. Jest to ciekawa alternatywa podczas rowerowej podróży, która niejednokrotnie może zakończyć się mnóstwem przygód i nowymi znajomościami!

Please publish modules in offcanvas position.