NOC MUZEÓW W MUZEUM HARCERSTW 14 MAJA 2016 R. Wyróżniony

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Harcerstwa podczas tegorocznej Nocy Muzeów. Proponujemy obejrzenie wystawy z dot. Jubileuszowego Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego w Spale w 1935 roku, a także wykonywanie kart pocztowych i wycinanie stempli na stoisku Poczty Harcerskiej oraz robienie zdjęć z postaciami Andrzeja Małkowskiego. Zapraszamy w godzinach 19.00 - 1.00 Ze względu na trwający remont na parterze budynku przy ul. Konopnickiej 6, program prezentowany w Muzeum Harcerstwa nieco uległ zmianie w stosunku do wcześniejszych planów. Zapraszamy też do Domu Kultury "KOLOROWA" w Ursusie, na wystawę odbywającą się pod patronatem Muzeum Harcerstwa. Zaprezentowana zostanie wystawa poświęcona działalności harcerskiej w okresach 1911-33-39, 1939-45, 1945-50, 1950-56 i po 1956, Historia Krzyża Harcerskiego i jego symbolika, zajęcia dla dzieci.

 

Pokaz multimedialny na temat działalności Harcerskiego Kręgu Seniorów w Ursusie. Czas trwania: godz. 18:00- 24:00 Adres: Dom Kultury KOLOROWA, ul. K. Sosnkowskiego 16, Warszawa - Ursus Dojazd: 517 ze Śródmieścia, 191 z Placu Narutowicza, przystanek "Sosnkowskiego". Równocześnie pragniemy włączyć się podczas Nocy Muzeów do pomocy w rozpromowanie idei zbierania pamiątek historycznych do zbiorów Muzeum Historii Polski, które od lat współpracuje z naszą placówką. W załączeniu słów kilka o ich akcji "Małe Wielkie Historie". Do zobaczenia w Muzeum Harcerstwa!

Czytany 1767 razy

Please publish modules in offcanvas position.