Ułatwienia dostępu

Wizyta w Muzeum Harcerstwa Wyróżniony

10 kwietnia harcerze z 1 Środowiskowej Drużyny Harcerzy Starszych im. Wydzielonej Organizacji Dywersyjnej AK "Wachlarz" oraz 14 Drużyny Harcerskiej "Matnia" z Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice im. Olgi i Andrzeja Małkowskich zwiedziły Muzeum Harcerstwa. (...)

Była to dla nas wszystkich niesamowita lekcja i okazja do spotkania z harcerskimi seniorami. Możliwość poznania pracy muzealników od źródła poprzez zwiedzanie archiwów, cennych pamiątek i zbiorów bibliotecznych oraz wystawy najcenniejszego dorobku Związku Harcerstwa Polskiego.
Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice dziękuje za ukazanie nam kawałka naszej historii. Dorobek polskich harcerzy jest ogromny. Cieszymy się, że jest on dostępny nie tylko "za szklaną gablotą".


Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
Pwd. Anna Mazur HO
Drużynowa 14 DH "Matnia"
Komendant biwaku Warszawa 2016

Please publish modules in offcanvas position.