Ułatwienia dostępu

Święto Mokotowskiego Hufca ZHP im "Szarych Szeregów".

Sygnatura: MH/1248/DM

Tytuł: Święto Mokotowskiego Hufca ZHP im "Szarych Szeregów".

Opis: Reportaż z przebiegu siódmego Świeta Moktowskiego Hufca ZHP im "Szarych Szeregów". W audycji współorganizatorka święta, zastępczyni komendanta hufca, hmPL Anna Wierzbicka opowiada o historii święta, o zasadach przyznawania hufcowej plakietki, o współpracy hufca z milicją. Audycja zawiera także rozmowy z uczestnikami święta o ich działalności harcerskiej oraz o zdobywaniu plakietek hufca. Audycja zawiera takze zapis z apelu otwierającego święto, podczas którego komendanci środowisk prezentują osiagnięca swoich środowisk m.in w ramach akcji krwiodastwa czy akcje porządkowania Pola Mokotowskiego.

Twórcy: Jerzy Motyka (redakcja), Wiesław Pciachowski (realizacja)

Data produkcji: 1973

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.