Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/muzeumharcerstwa.pl/www/components/com_k2/models/item.php on line 853
Lip 07

Galeria i multimedia

     Zapraszamy do fotograficznej Galerii Muzeum Harcerstwa. Mając na uwadze wygodę użytkowników podzieliliśmy ją na dwie części: Galerię Historyczną oraz Galerię Współczesną.
    W Galerii Historycznej umieszczamy historyczne zdjęcia pochodzące z naszych zbiorów. Wśród nich w większości znajdują się pozytywy, posiadamy również sporo negatywów w postaci błon fotograficznych oraz negatywy szklane. Część pozytywów pochodzących z negatywów szklanych prezentujemy w Kolekcji Affanasowicza.  
    Galerię Współczesną przeznaczyliśmy na zdjęcia wykonane podczas wydarzeń związanych z codzienną działalnością Muzeum Harcerstwa. W części tej będziemy publikować również zdjęcia wykonane podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez wolontariuszy Muzeum.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/muzeumharcerstwa.pl/www/templates/ja_medicare/html/com_k2/default/item.php on line 306
Czytany 1826 razy