Ułatwienia dostępu

Życzenia z okazji Dnia Myśli Braterskiej 2021

  W Dniu Myśli Braterskiej pozdrawiamy wszystkich naszych Przyjaciół dziękując za dowody serdecznej więzi, których tak wiele doświadczamy co dnia. Szczególnie w ostatnim roku były one dla nas niezwykle  ważne i krzepiące. Trudny czas, który przeżywamy niech zacieśnia  te więzi i umacnia naszą harcerską i skautową wspólnotę. I mimo trudności doceniajmy to co nas otacza i łączy starając się  całym sercem czynić świat i nas samych coraz lepszymi.  Pragnę w tym dniu przywołać pamięć o tych, którym dane było stawać przed w najtrudniejszymi wyzwaniami w innym czasie...  Zastanawiacie się jak świętować Dzień Myśli Braterskiej? Druhny z "Murów" zorganizowały go nawet za drutami Ravensbrück. 

Czuwaj

hm. Katarzyna Traczyk dyrektor Muzeum Harcerstwa 

 

 Fot. zhp.pl

Please publish modules in offcanvas position.