Rozgłośnia harcerska 2012

Lut 01

Krotkofalowcy - wyprawa harcerzy krótkofalowców do krajów socjalistycznych

Sygnatura: MH/1442/DM

Tytuł: Krotkofalowcy - wyprawa harcerzy krótkofalowców do krajów socjalistycznych

Opis: Reportaż o wyprawie zorganizowanej przez Klub Krótkofalarski  z Warszawy(SP5 KOH)  oraz Klub Krótkofalarski z Otwocka (SP5 ZHM)  w dniach 6-30 sierpnia 1975. Audycja zawiera rozmowy z uczestnikami wyprawy. Opowiadaja oni o planowanym przebiegu wyprawy, o jej celach, o przygotowaniach do niej. Opowiadaja oni także o swoich zainteresowaniach krótkofalarskich, organizowanych  łącznosciowych grach terenowych, zbieraniu pocztówek i dyplomów z nawiązania łączności.

Twórcy: Andrzej Zakrzewski (redakcja), Wiesław Pciachowski (realizacja)

Data produkcji: 1975

Czytany 682 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 luty 2015 12:27