Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim naszym darczyńcom, za okazane nam zaufanie i przekazanie do naszych zbiorów pamiątek harcerskich. Dziękujemy za życzliwość i pamięć o naszym Muzeum oraz zapraszamy do dalszej współpracy. Do grona naszych darczyńców z ostatnich trzech lat należą:

Aleksy Ildefons
Bajkowski Andrzej
Bałut Tomir
Banio Marian
Bazydło Grzegorz
Bednarek Konrad
Bezak Paweł
Bieżanowski Marek
Bobrzyński Michał
Bohdanowicz Stanisław
Bondonowicz Irena
Borkowski Stefan
Borkowski Julian
Brodowska Zofia
Brożek Krzysztof
Brzechowski Wojciech
Bublewska Anna
Bublewski Janusz
Bukowczyk Adam
Burzyński Marian
Chlebda Jacek
Chlebowski Tomasz
Chojnacka Małgorzata
Chojnacki Tadeusz
Chomicz Beata
Cieciura Marek
Czajka Jadwiga
Czajka Stanisław
Czarnecki Witold
Czyż Janusz
Dall Lesław
Danielak Roman
Dannemann Henryk
Dąbrowski Lech
Deczkowska Krystyna
Dębowska Maria
Dobrowolska
Duchniak Grażyna Dorota
Duchowski Tymoteusz ,,Motek''
Duda Stanisława
Dusiewicz Włodzimierz
Dziedziak Maria
Fabrycki Leszek
Fajkowski Józef
Fajkowski Józef
Farat Maria
Fetela Witold Marek
Filipek Bogumił
Fober Rudolf
Francuz Artur
Garlicka Maria
Glapiak Sylwester
Glass Andrzej
Głowińska Marianna
Golfman Marcin
Gorczyńska Krystyna
Gościmski Kazimierz
Grzybowski Zdzisław
Grzymała-Siedlecki Wojciech
Gulmantowicz Anna
Halberg Halina
Handerek Stanisław
Henke Jerzy
Horbulewicz Irena
Hoser Janusz
Iwanowska Teresa
Jabłoński Krzysztof
Jakubowski Ryszard
Janke Teodora
Janowicz-Syczowa Kamilla
Janowska-Rudak Walentyna
Jarmałkiewicz-Grzesiak Janina
Jarosz Tadeusz
Jarzembowski Kazimierz
Jastrzębiec Kuczkowski Wojciech
Jezierski Leszek
Jędrzejczak Zygmunt
Jędrzejczyk Janusz
Jozenas Wit
Jóźwiakowski Jerzy
Karczewska Krystyna
Kasprzak Jerzy

Kołodziejczyk Krzysztof
Konarski Henryk
Kowalski Janusz
Kozlowska Olga
Kujawska Katarzyna
Kulik Maria
Leszczyńska Irena
Łowiński Jacek
Magura-Witkowska Maria
Majer Krzysztof
Maniewski Władysław
Matuszewska Barbara
Mieczyńska Anna
Nagraba Barbara
Najder Tomasz
Nawrocki Jacek
Niedbała Daniela
Pajączkowski Andrzej
Perzanowski Tadeusz
Schuch-Nikiel Zofia
Sikora Krzysztof
Sikora Andrzej
Sinica Małgorzata
Smoliński Adam
Sobczak Katarzyna
Sobczyk Zbigniew
Solarewicz Aleksandra
Stochmiałek Marek
Stopczyńska Krystyna
Stuszewski Tadeusz
Suska Łukasz
Szczęśniak Marian
Świdlicka Anna
Trepka Barbara
Trzcionka Józef
Uliński Tadeusz
Umińska Elżbieta
Wernicki Czesław
Wirpsza Anna
Wojtowicz Piotr
Zaborowski Maciej
Zajączkowski Andrzej
Zaller Maria
Zambrzycka Krystyna
Zawislański Antoni Lech
Zbiegniewski Andrzej
Zieliński Mieczysław Jan
Zimiński Maciej
Żelaśkiewicz Jerzy
Żukowska Regina
Żychowska Maria
Basiński Grzegorz
Kunert Andrzej
Zatoń Anna
Skoczylas Bogna i Zbigniew
Grzebyk Krzysztof
Krajewski Miron
Kowalczuk Maria
Miecznikowski Jerzy
Bieńkowska Irena
Okulicz-Kozaryn Wanda
Feleszko Wojciech
Rajpold Tadeusz
Mieszkowski Emil
Czachowska Jadwiga
Kupczak Lucjan
Strzałka Jadwiga
Badura Jan
Denkowski Leonard
Korsak Radomir
Pokrzywa Andrzej
Otto-Buczkowska Ewa
Majewski Wojciech
Kwaśniewicz Jerzy
Krzysztof Witkowski
Mirosław Pasterak
Zbigniew Nowosielski
Konarski Henryk
Kocerka Hanna
Matuszewska Barbara
Dubisz Ryszard
Adamiuk Czesław