Dla zainteresowanych Muzeum Harcerstwa przygotowuje zajęcia edukacyjne z zakresu historii harcerstwa, w tym Szarych Szeregów oraz warsztatu muzealnego. Zajęcia prowadzone są przez muzealników oraz pedagogów z udziałem gości - harcerek i harcerzy Szarych Szeregów.

Koszt zajęć:

• 90 zł dla grup do 15 osób
  • 150 zł dla grup do 25 osób
  • 240 zł dla grup do 40 osób
  • 360 dla grup do 55 osób

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia wysokości opłaty za niestandardowe zajęcia.

Czas trwania zajęć ok. 2 godzin

Przyjmujemy zamówienia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na co najmniej dwa tygodnie przed terminem.

W zgłoszeniu należy podać: nazwę zamawiającego, imię i nazwisko osoby zamawiającej wraz z tel. kontaktowym, liczbę uczestników, proponowany termin /data godz. rozpoczęcia zajęć/, dane do faktury i formę płatności.

Czytany 9960 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:17