Lut 14

harcerka Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej,
uczestniczka Powstania Warszawskiego
drużynowa 20 WŻDH w latach 1946-1948

Wielka orędowniczka zachowania harcerskiego dziedzictwa.

Dla nas, całego zespołu instruktorskiego Muzeum Harcerstwa była kimś szczególnym.  Serdecznym Przyjacielem wspierającym nas dobrą  radą  w sprawach harcerskich  i życiowych. Była także, wielką zwolenniczką wizji budowania harcerskiego muzeum, jako miejsca dla wszystkich, którym Harcerstwo jest drogie i ważne, bez względu na przynależność organizacyjną. Zarażała   swoją wiarą w ludzką dobroć i prawość, jednocześnie   dając przykład   pozytywnego myślenie w każdej sytuacji.

Z pożegnalnym
Czuwaj!
hm. Katarzyna K. Traczyk
Zespołem Instruktorskim Muzeum Harcerstwa

Uroczystości pogrzebowe odbędą się  15 lutego 2019  r. o godz.13.00 w Domu Pogrzebowym  na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.