Gru 01

KALENDARZ MUZEUM HARCERSTWA NA 2018 r. !

Zapraszamy do zakupu kalendarza-cegiełki na Muzeum Harcerstwa. W roku 100-lecia ZHP i nadchodzącym zlocie w Gdańsku przypominamy w nim największe zloty w historii naszej organizacji. Koszt 1 egz. niezmiennie od lat to 21 zł brutto. Przy zakupie każdej 10-tki egz. dodatkowo 1 egz. gratis. Kalendarz zawiera też logo BŚP i może byś fajnym dodatkiem dla przyjaciół harcerstwa, do których trafiamy ze Światłem. Kalendarz jest dostępny w Muzeum Harcerstwa od 4 grudnia br. Odbiór osobiście lub przesyłką /wtedy doliczamy koszty przesyłki/. Zamówienia można składać telefonicznie /22 33 90 703, 501 376 346/ lub mailem /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ Kupując kalendarz wspieracie konserwację i renowację najstarszych harcerskich sztandarów realizowaną przez Muzeum Harcerstwa. Wszystkim, którzy zechcą nas wspomóc Dziękujemy!