Lut 15

Szczep nr 4 z Grodziska Mozowieckiego Wyróżniony

W sobotni poranek 13 lutego 2016 r., funkcyjni ze Szczepu nr 4 z Grodziska Mozowieckiego  zagościli w progach Muzeum Harcerstwa. Głównym celem wizyty była chęć poznania oferty edukacyjnej Muzeum, aby później móc do nas powrócić ze swoimi drużynami. Przy okazji wizyty oprowadziliśmy naszych gości po wystawie stałej poświęconej Jubileuszowemu Zlotowi Harcerstwa w Spale, który odbył się w 1935 r. Było nam ogromnie miło gościć Was w naszych progach. Dziękujemy, że daliście nam możliwość podzielić się z Wami naszą pasją.