maja 01

POMÓŻMY ZUCHOM UCZCIĆ ICH STULECIE!

W roku 2014 mija 100 lat od powstania w Polsce pierwszej gromady zuchowej. Jednym z wydarzeń organizowanych z okazji tej wyjątkowej rocznicy jest Ogólnopolska Księga Gromad, dostępna na stronie internetowej: www.ksiegagromad.zhp.pl. Jest to propozycja jaką Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP z Chorągwi Krakowskiej złożył gromadom zuchowym z terenu całej Polski.
    Akcja trwa, a jej celem jest zebranie "wizytówek" wszystkich polskich gromad zuchowych działających w roku 100-lecia. Nie jest to łatwe zadanie biorąc pod uwagę, że gromad w Polsce jest ponad 1000.
DRUŻYNOWI ZUCHOWI ZRÓBMY WSZYSTKO, BY SIĘ UDAŁO!
POMÓŻMY ZUCHOM UCZCIĆ ICH STULECIE!