V Tom "Harcerskiego Słownika Biograficznego" już dostępny

Z przyjemnością informujemy,że ukazał się V tom "Harcerskiego Słownika Biograficznego" zawierający ponad 100 kolejnych biogramów instruktorów i instruktorek harcerskich, którzy zostawili trwały ślad w dorobku harcerstwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania, w tym autorów biogramów, recenzentom, a szczególnie prof. Januszowi Wojtyczy i całemu zespołowi redakcyjnemu.

Słowa podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Muzeum Historii Polski za współpracę przy wydaniu tego tomu słownika.

Tom dostępny jest do nabycia w Muzeum Harcerstwa w cenie 42 zł brutto + koszt przesyłki. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem lub odbioru osobistego w Muzeum.

Osoby zainteresowane zakupem proszone są o kontakt z Muzeum Harcerstwa pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu +48 22 33 90 703